10PCS/set Magic Hubky Vankúš Mäkké Vlasy Navi Pružná Pena&Hubky Vlasov Valčeky DIY Salon Starostlivosť o Vlasy Styling Nástroje

w10303

Nový produkt

€6.12 €4.22

Špecifikácie

Typ: Sušič Na Kolieskových

Farba: Ružová,Black,Červená,Fialová,Zelená

Materiál: Hliníkové Drôty, Hubky, Polyester

Množstvo: 10Pcs

Štýly: Bodky

Veľkosť: 20.3*4.1 cm/8*1.6 palcový (cca.)

Hliníkové Drôty Dĺžka: 6.5 cm/2,5 palca (cca.)

MÁTE NEPODDAJNÉ VLASY? že sa nezdá, že pobyt v kučery celý deň!? Mäkký ohybný drôt vlasov budete spať v noci môže zabezpečiť čo najlepšie vlasov ste kedy mali!

ĽUDÍ, ktorí MILUJÚ TIETO peny mäkký drôt curlers, pretože oni vlastne nie sú príliš ošumelé na spanie! nie ako starý módne druh, ktorý má pevného plastu.

VYTVÁRA AKÝKOĽVEK TYP CURL Na všetky vlasy! Hrubé alebo Tenké! Vytvára pevné kadere, ak používate viac curlers, voľné kučery ak používate menej valčeky a dať viac vlasy do prút a EŠTE voľnejšie špirála kučery ak používate ešte viac vlasov v rod. Ísť do postele s vlhkých vlasov v curler mať prísnejšie dlhšie trvajúce curl, ako keby ste zabalené vaše vlasy suché vlasy.

VYTVÁRA AKÝKOĽVEK TYP CURL Na všetky vlasy! Hrubé alebo Tenké! Vytvára pevné kadere, ak používate viac curlers, voľné kučery ak používate menej valčeky a dať viac vlasy do prút a EŠTE voľnejšie špirála kučery ak používate ešte viac vlasov v rod. Ísť do postele s vlhkých vlasov v curler mať prísnejšie dlhšie trvajúce curl, ako keby ste zabalené vaše vlasy suché vlasy

VYHODIŤ SVOJEJ KULMA! Pohodlný spôsob, ako sa pripraviť na deň bez toho, aby strávili celé dopoludnie s horúcou železa prútik v ruke. Vezmite noc curlers ruku a dotknúť až korene s plochou železa!

Paketové zahrnuté:

10PCS Vlasov Valčeky

  • Materiál: Pena
  • Položka Druh: vlasy valček
  • Množstvo: 10pcs Vlasy Valčeky
  • Druh: Penové Valčeky
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Platné vlasy: VŠETKY

Štítky: aut vlasy curler, curler vlasy, curler perm, peniaze heist dom, massag valček, heatless vlasy curler kučery, curl žehlička, vlasy valček, magic roller nastaviť, bang valček.

Príslušenstvo