Plný Lepidlo, Tvrdené Sklo na Samsung Galaxy S9 S9+ S8 S8+ s67edge Note8 Note9 Celej Obrazovke Pokrytie 3D Kvapaliny Uv Screen Protector

w10308

Nový produkt

€4.21

Prosím, pozrite sa na video na vašom počítači, mobile Aplikácie nepodporuje prehrávanie videa, alebo môžete kontaktovať nás získať video.PLS!!!

Upozornenie:

1. Sklo je prípad priateľské štýl, nemôže pokryť celú obrazovku ( Tam je asi 2 mm medzery na okrajoch) , Ak máte prípade, neovplyvní vás na použitie.

2. Sklo je na celej obrazovke štýl, môže sa vzťahovať na celú obrazovku ,mobilný telefón prípade bez okrajov na obrazovke môže byť použitý.Pozrite si obrázok nižšie.Prosím, pozrite si porovnanie diagram.

3. Odporúčam vám kúpiť si celú obrazovku štýl , pretože to môže úplne ochranu obrazovky pred poškodením, inštalácia efekt bude lepší.

Pripomienky:

1) Prosím, pozrite sa na video vyššie, než nainštalujete túto protector! (Veľmi dôležité)

2) Ak si myslíte, že protector nie je v najlepšej pozícii, môžete prispôsobiť uhol ochranný film pred použitím lampy.

3) nie je prísne požiadavky na lepidlo použitie. Odporúča sa, aby S8/S9 používa viac ako polovica lepidlo, S7 okraj, S8 Plus, S9 Plus, Poznámka 8 by sa mali použiť všetky lepidlo.

4) Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás a my vám pomôžeme.

Funkcie: 1. Jednoduché použitie a môžete ju znova použiť.

2. Na celú obrazovku a v prípade priateľské dva štýly, pre si môžete vybrať, myslím, že tam je vždy akousi sa vám páči.

3. Inštalácia nástroja je ucelený súbor a je veľmi ľahké sa naučiť . Tak dlho, ako sa môžete pozerať videá pozorne, je to veľmi jednoduché začať.

4. Sklo má dobrý ochranný účinok. Je plne lepidlo a citlivé bez bodka . To cíti rovnako ako holé kovové.

5. Anti-scratch, súkromie, 3D full kryt, HD, anti-výbuch, anti-odtlačkov prstov olej povlak, vyhnite sa miestam a znížiť odtlačky prstov na obrazovke

Ako nainštalovať:

1) Použitie fólie súpravu na čistenie utierať telefón čisté.

2) Miesto nálepky cez otvor v handset. Držať tlačidlo otvor s menovkou.

3) Umiestniť vlastné lepidlo kvapky na ploché, čisté a bezprašné sklo screes. Odporúča sa, aby lepidlo sa naleje úplne. Prebytočné lepidlo môže byť súknom pred zapnutím svetla. Lepidlo môže byť iba množstvo a nemôže byť oddelené.

4) lepidlo, ktoré kvapky na obrazovke nemôže mať vzduchové bubliny, ak je vzduchová bublina, použite ihlu do pierce vzduchovej bubliny a uvoľnite vzduchu.

5) Odstráňte uvoľnenie film od ochranný film a miesto sklo na obrazovke, tak, že sklo kontaktov lepidlo a jemne prevody sklo do vhodnej polohy. Nie výťah skla a nechajte skla, ktoré je oddelené od lepidla (veľmi dôležité).

6) Počkajte asi 30 sekúnd nechať lepidlo pomaly šíriť a úrovni.

7) Ak je lepidlo pretečeniu, utrite čistou handričkou. Po kontrole, uchovávaní kritériá pre mobilného telefónu tvrdeného film, lampa by sa obrátil a späť trikrát okolo okraja telefónu, a po 3 sekundách úvodnej vytvrdzovania (nie v strede), okraj lepidlo by mali zmiznúť znovu, až kým lepidlo prietokov. (Zabrániť biele okraje alebo dlhé bubliny na hrany)

8) Počkajte na odvod spalín na dokončenie. Po lepidlo pretečie, čisto a polohy štandard z tvrdeného film je uspokojivá, zapnite svetlo. Inak zvyšky materiálu.

  • Číslo Modelu: Samsung
  • Package: Áno
  • Kompatibilný Model Samsung: Galaxy S8 Plus
  • Použitie: mobilný telefón
  • Názov Značky: IZCH
  • Druh: Predné Film
  • Kompatibilný Telefón Značky: Samsung
  • Funkcie: Scratch Dôkaz
  • Edge-to-edge Pokrytie: Áno
  • S Maloobchodných Balíkov: Áno

Štítky: samsung galaxy s6 edg, plný lepidlo screen protector, galaxy note 8 svietiť tmavé, sklo s7 uv, sklo s8 uv, poznámka 8 uv, pôvodné samsung galaxy s6 okraja obrazovky, samsung tab 8 inche screen protector, iphone 12 xs max, galaxy note s8 coque.

Recenzie

Zaurkaibov
2020-11-18
5/5
Excellent glass
Nice Jan
2020-12-14
5/5
Glass on a solid 4, I order not for the first time.
Sheam Vheil24
2020-08-21
3/5
Заказал два стекла в разное время для Samsung Galaxy S9 и S9 + с полным покрытием. Оба подошли, но ни о какого полного покрытия нет и в помине, ни по бокам, ни даже с верху и снизу. Приклеилось хорошо, пока держит.
Johnnyvegas22
2020-12-14
5/5
Very good! Thank's!
Serkycha
2020-08-21
3/5
Заказал два стекла в разное время для Samsung Galaxy S9 и S9 + с полным покрытием. Оба подошли, но ни о какого полного покрытия нет и в помине, ни по бокам, ни даже с верху и снизу. Приклеилось хорошо, пока держит.

Príslušenstvo