DC12V Plazmový Generátor Sterilizáciu Dymu, Odstránenie Zápachu, Čistenie Vzduchu a Zemného Kyslíka Bar Očistiť Hmly a Oparu

w1038

Nový produkt

€15.37 €14.45

modname=ckeditor

1. Negatívne ióny generátor: Aniónové generátor je zariadenie na generovanie vzduchu negatívne ióny, zariadenie bude zadajte dc alebo ac tým, EMI spracovanie obvod a ochranu pred bleskom okruhu, prostredníctvom impulzov typ okruhu, viac napätia, prúdu, obmedzenie; Vysoké a nízke napätie izolácie obvodu pre komunikáciu, ako napríklad vysoký tlak, a potom cez špeciálne triedy elektronických materiálov, získať čistú dc negatívne vysoké napätie usmerňovača filter po, pripojenie dc negatívne vysoké napätie kovu alebo oxidu uvoľnenie prístupu, pomocou moderných dc vysoké napätie na výrobu vysoko corona, vysokorýchlostné uvoľniť veľké množstvo elektronickú (e -), a elektrón nemôže dlho existovať vo vzduchu (elektronické život existuje len ns), bude okamžite kyslíka vo vzduchu na zachytenie, vytvárať vzduchu negatívne ióny. Ako negatívne ióny odstrániť pasívne fajčenie: Keďže negatívne ióny sú negatívne nabité, plávajúce častice vo vzduchu, tabakového dymu nabité pozitívne alebo neutrálne, ktoré sú veľmi jednoduché na neutralizáciu a zvýšenie kvality a prírodných depozície. Okrem toho negatívne ióny má difúzne charakteristické plynu, môže dosiahnuť vnútorné mŕtvy Uhol aktívne riadenie účinok pasívne fajčenie je veľmi dobrá. V porovnaní s tradičnými na čistenie vzduchu technológie, môžeme nájsť výhody negatívne ióny, upratovania pasívne fajčenie. Ako negatívne ióny sterilizovať: Záporné ióny, sú zaúčtované ako účinný prostriedok sterilizáciu a čistenie vzduchu. Mechanizmus spočíva hlavne v kombinácii negatívne ióny a baktérie, spôsobujúce zmenu štruktúry baktérií alebo prenos energie, čo vedie k usmrteniu baktérií. Generátor ozónu: O2+O vysoké napätie vypúšťania (reverzibilné) je získaný O3. Chemické rovnice je: 3O2===2O3. Pomocou vysokého tlaku ionizácie (alebo chemické alebo fotochemická reakcia), čiastočný rozklad kyslíka vo vzduchu je polymerizo vaných parne do ozónu, ktorý je proces transformácie allotropy kyslíka. Plazmový generátor hlavný pracovný princíp plazmového generátora je zvýšil na vysokého napätia a nízkeho napätia cez booster okruh je negatívne vysoké napätie, použite je vysoký tlak a negatívny tlak vzduchu (hlavne je kyslík), v obchode majú veľa kladné ióny a záporné ióny a záporné ióny je väčší ako počet počet kladných iónov (počet negatívnych iónov je asi 1,5-krát väčší počet kladných iónov). Zároveň vytvárajú kladný a záporný náboj na katiónu a anión vo vzduchu a okamžite mať obrovský uvoľňovanie energie, čo povedie k zmenám v štruktúre okolí baktérie alebo premenu energie, tak na zabíjanie baktérií, jeho baktericídne akcie. Keďže počet záporných iónov je väčší ako počet kladných iónov, prebytok negatívne ióny sú stále vznášala vo vzduchu, ktoré môže dosiahnuť odstránenie dymu a prachu. Odstránenie pachov a zlepšeniu kvality ovzdušia na podporu zdravotnej starostlivosti.

  • Druh: Klimatizácia Časti

Štítky: koktail dymu, studený dym, kyslík portabl, vzduch purifi, rúry stonky, lesk trubice, studená generátor dymu pelety elektrické, 5670 trubice, studená fajčiar, oximet.

Recenzie

Italo Red22
2020-10-12
5/5
OK. Thank you.

Príslušenstvo