Požičovňa Olej Ihly Nástroj pre Hydraulické Hadice Hadice Cestnej Bike Ihly Ovládač Nástroj pre BH90 BH59 Požičovňa Repair Tool

w10501

Nový produkt

€7.81 €5.47

Funkcia: *1. To môže odstrániť deformácie a vrások deformácie spôsobené násilným použite metódu. *2. Jednoduché ovládanie, nie je potrebné inštalovať olej ihly cez ťažký predmet útoku. *3. Ľahké a kompaktné, časté užívanie, a nie únavu rúk. Špecifikácia: Materiál: hliníková zliatina + nerez + inžinierstva plast, Farba: black (ako je uvedené) Veľkosť: 8*6*1 cm Váha: cca 83 g Aplikácie: 5 mm/5,5 mm hadice Použitie: používa sa v BH59, BH90, Avid, MAGURY, Banjo brzdy hydraulické hadice Poznámka: Pred inštaláciou olej ihly, uistite sa, že olej potrubia je rezať rovno! Obsah balenia: 1 ks, olej ihly stlačením nástroje Náhradné patróny * 2 Zástera * 2 Poznámka: 1. Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale kvôli rôznym okolitého svetla a zobrazenie nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázku vidíte a samotnom. Vezmite prosím na vedomie, že. 2. Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

  • Druh: Požičovňa Repair Tool

Štítky: Požičovňa Kľúč, 7 rýchlosť na bicykli, BH90, brzdové páky mtb, požičovňa kocky, zubné ihly držiteľ, vody hydraulické, požičovňa fréza, brzdy tech, mazivo striekačky.

Príslušenstvo