Sinzyo Ručný Drevený fotorámik Castle in the Sky music box narodeninám, Darček Na Vianoce/Narodeniny/Valentína darčekovej krabičke

w10506

Nový produkt

€40.01 €21.61

Obchod predáva rôzne hudobné skrine, rôzne štýly, rôzne populárne filmy, hry, hudbu, prijímať rôzne školy, strany, rodiny, spoločnosti skupiny kúpiť, prijať globálne spoločnosti, supermarkety, predajne spolupráce, hromadné objednávanie, cenu ústupkov. Môžete obrátiť na zákaznícku službu podrobnosti。 Toto je vreckový music box! Drevené konštrukcie: roztomilý kreatívny darček pre vašich priateľov, manželov, zlatko, príbuzných alebo sami! Music box sa skladá z vysoko kvalitný drevený box a vysokú kvalitu pohybu. Otvorte okno a budete vidieť, ako pohyb funguje. Posledné tlačidlo na späť, budete musieť roll to prvé, potom nechať to ísť, to bude hrať pieseň a znovu a znovu, asi 1-2 minúty! Mechanické music box, bez batérie Sa vyžaduje nádherné melódie hrá 18 poznámky rytmus. Kryt music box môže byť prispôsobený zdarma gravírovanie. Môžete urobiť fotky zdarma v music box, a prispôsobiť obsah môže byť zaslané na mňa. Je to mechanický music box! Motív je, že Hrad na Oblohe, začne sa prehrávať hudbu a Zámok v oblakoch. Môžete sa tiež obrátiť na zákaznícku službu, ak chcete prepnúť na inú hudbu. Môžete vybrať skladby: 1.Oheň zvierat na build .... 2.Mesiac Predstavuje Moje Srdce 3.Canon 4.Moje srdce bude pokračovať 5.Včera Ešte Raz 6.Veselé Vianoce 7.VERÍM, ŽE 8.Úžasná Milosť 9.Kráska a zviera 10.Keď budete chcieť na hviezdy 11.Raz na december 12.Hanry Potter 13.Star wars 14.Love me tender 15.Dažďové Kvapky Udržať Padá Na Moju Hlavu 16.Mickey mouse marca 17.Práve Som Volal Do Povedať Milujem Ťa 18.Davyho Jonesa 19.fantóm opery Masquerad 20.Romeo a Júlia 21.Pamäť 22.Úžasná Milosť 23.Tichá Noc 24.Láska Romantika 25.Milostný príbeh 26.Jingle Bells Materiál: Javor Pohyb:Sankyo Music box veľkosť: o 13.4 * 4 * 6.3 cm / 5.3 * 1.6 * 2.5 cm Farba: Javorového dreva Farba Výkon: Wind-up Svoje konečné tlačidlo na späť, budete musieť vietor to prvé, potom nechať to ísť a hrá pieseň znovu a znovu, asi 1-2 minúty! * Môžete požiadať o extra rytie na pokrytie maximálne 30 znakov) (happy birthday, meno, dátum alebo blázon sen, atď.). Ak chcete pridať nejaký obsah skrinky, prosím, mi poskytnúť "Predávajúci Informácie" časť, prosím zanechať správu! Táto špeciálna služba je teraz zadarmo na podporu. Skontrolujte prosím, a dvakrát skontrolujte vaše osobné vyžiadanie! Všetky rytiny bude prebiehať presne tak, ako ste uviedli v objednávke. Všetky veľké alebo chýbajúce pravopis, interpunkčné znamienka, skratky, čísla, atď. bude v okamihu, keď zadáte. Toto je video, ktoré môžete vyskúšať, ako sa tieto prenosné hudobné skrine alebo práci, kontaktujte ma: Ak máte záujem o natahovat MUSIC BOXOV, prosím, navštívte môj obchodu časť pre cenách a dizajn alebo kontaktujte ma: sinzyo.www.tosanosi.sk Ak by ste sa chceli prispôsobiť foto prednej rytie, prosím, navštívte Môj Obchodu časť pre cenách a dizajn alebo sa obrátiť na mňa.

Ak potrebujete prispôsobiť, sa potrebujete obrátiť na zákaznícku službu, alebo vykonať poznámka pred odoslaním objednávky. Ak nie je správa alebo kontaktujte, objednávka sa považuje za dodaný bez prispôsobený objednávky.

 • Druh: Hodinky Typu
 • Funkcia: ŽIADNE
 • Hrať Power: Ručné Cvok
 • Pohyb: Japonský Sankyo Pohyb
 • Tón Číslo: 18 Tóny
 • Hudobné Skrine Tvar: Zaoblené Rohy.
 • Materiál: Drevo
 • Názov Značky: NoEnName_Null
 • Drevené: Bukové drevo
 • Tvar: Oválne
 • Hudba: Romeo a Júlia

Štítky: funny music box, box hudba, box hudba dreva, otočiť music box, obchod so darček music box, sankyo, rámček foto dreva, retro hračky, foto usb, castle in the sky laputa.

Príslušenstvo