Multifunkčné Mini Brúska Stroj Pre Domácnosť Elektrické Zrna Brúska Odolný Nôž Z Nerezovej Ocele Coffee Bean Matica Semená Brúska

w10649

Nový produkt

€20.51 €14.77

Multifunkčné Mini Brúska Stroj Pre Domácnosť Elektrické Zrna Brúska Odolný Nôž Z Nerezovej Ocele Coffee Bean Matica Semená Brúska

Odrážky:

Efektívne brúsenie: stolový elektrický mlynček na kávu je jednoduchý na obsluhu. Kávové zrno brúska pracovať pri stlačením tlačidla; hrubá alebo jemná káva prášok je možné získať v 10 sekúnd alebo menšou, používané na studené pivo, káva, moka hrniec , Espresso. Transparentný vrchný kryt tiež vám umožňuje jednoducho skontrolovať súlad brúsenie.

Nízka hlučnosť: špeciálne navrhnutý korenie brúska zaberá veľmi málo miesta, a nízkeho hluku motora, umožňuje svojou rodinou pokojne spať pri príprave raňajky.

Vysoko kvalitné nerezové čepele: štyri-čepeľ z nerezovej ocele, ploché stierače dizajn a výkonný 150W motor zabezpečiť nepretržitú a dokonca aj brúsenie, tak dobre zachovať pôvodnú bohatú arómu a mastnoty z kávových zŕn.

Viac používa: multifunkčná brúska je vhodná pre zrná, fazuľa, pochutiny. Vytvoriť svoj vlastný kávy alebo iných potravín. Najlepšie života asistent.

Úspora priestoru a veľké kapacita: kompaktný dizajn zaberá minimálny počítadlo miesta a je ľahko skladovať v skrini alebo v šuplíku. Napriek svojej malej veľkosti, brúsenie kapacitou 100 gramov dokáže vyrobiť až 12 šálok kávy, a môžete zdieľať čerstvej kávy s rodinou a priateľmi.

Popis:

Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Veľkosť: 17*10.5 CM

Menovitý výkon: 200W

Menovitá frekvencia: 50Hz

Poznámka: Prosím, majte na abrazívne suché.

Package zahrnuté:

1*brúska

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Mlyny

Štítky: barbecu gril, kocky ľadu, silný bylina brúska, mi mlynčeka na mäso, brúska, vŕtačka zaostriť, angl brúska, mlynček na kávu príručka, mlynček na kávu eletric, burinu.

Príslušenstvo