MOC 26778 10242 Retro Technické Tvorca Mini Cabriolet Športové Stavebné Bloky Super Racing Car Fit Tehly deti hračky, Darčeky chlapcov

w10673

Nový produkt

€49.23 €39.39

MOC-26778 10242 MK1 Cabriolet

Názov produktu :MOC-26778 10242 MK1 Cabriolet

Kategória:MOC Sveta

Kusov: 978

MOC ID: # 26778

Táto Súprava Obsahuje:(C3471)

978 KS kvalitné tehly

PDF budovy inštrukcie

Veľkosť: L : 25 cm Š : 11 cm, H : 9 cm

Pozornosť

Obrázky sú len pre referenčné účely, a všetky sú založené na aktuálnych noriem.Naše výrobky nie prísť s samolepky a vytlačí boli nahradené s riadnym častí.

Ak balík dostali ste sa chýbajúce časti, prosím, kontaktujte ma, vy n nemusíme sa báť, budem reedícia to pre vás.

Naše výrobky nie prísť s papierom pokyny, prosím zanechať váš e-mail po zaplatení objednávky, pošleme PDF návod na váš e-mail, Ďakujem.

Spätná väzba

1,Prosím, zanechajte nám 5-hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu, ak sa vám páčia naše produkty,je to veľmi dôležité.

2,Prosím, kontaktujte nás ak sa vám nepáči to,neponáhľajte zanechať netural alebo negatívne

spätná väzba pred contace nás,Stačí nám dôverujú,môžeme vyriešiť to lepšie pre vás. UPOZORNENIE ! Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Neobsahuje motor, generátor .V prípade, že MOC sa rozhodnete nie je prísť s motorom, budete musieť kúpiť motora seba, prosím, byť oboznámení s tým. Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka. Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera manuálne. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu. Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak zistíte, že niektoré chýbajúce alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne.

Upozornenie:

Potrebujete DIY sami vybudovať hračka.Skvelé pre deti na hranie a štúdium. 1. Ak ochrana čas je prejsť, prosím, povedzte nám, ak chcete rozšíriť ochranu čas pre vás. 2. Ak zistíte, že niektoré časti chýba, alebo nefunkčné,prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívne alebo neutrálne hodnotenie.Budeme sa snažiť čo najlepšie riešiť problémy.Vďaka! 3. Ak nie je sledovanie informácie, prosím, kontaktujte nás pre informácie. 4. Ak tam je nejaký problém o našich produktoch a logistika, atď. Povedzte nám, prosím. Budeme ponúkať najlepšie služby pre vás. 5· ponúkame drop shipping služby.Vitajte na veľkoobchod.Staň sa fanúšikom obchodu, si môžete vychutnať viac zľavy, ja oceňujem vašu dobrú spätnú väzbu ,Vďaka!

 • Vekové Rozpätie: > 3 rokov
 • Pohlavie: Unisex
 • Čiarový kód: No
 • Plastové Typ: ABS
 • Veľkosti Bloku: Malé stavebným(Kompatibilné s Lego)
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Číslo Modelu: MOC 26778 10242 VW-Golf MK1 Cabriolet
 • Upozornenie: Žiadne nálepky, len elektronická príručka
 • Materiál: Plastové
 • CE: Certifikát
 • Číslo Certifikátu: ŽIADNE
 • Druh: Bloky
 • Certifikácia: CE
 • Plastové Tvar Bloku: Self-Locking Tehly

Štítky: moc, lego moc, lego creator konštrukcia, auto lego, lego technic auto moc, blok technic, 7 golf, lego xingbao, Blok, sembo knihy.

Recenzie

Student72 E
2020-10-24
3/5
Beautiful car. But he quickly falls apart and wheels lock. Rather beautiful to put away.
Katabandarchik
2020-11-10
4/5
Great looking when built, parts well made
Locjaw30
2020-10-15
2/5
quality of the bricks is really average. Takes a lot of effort to get it build and then, still, the building is really weak.

Príslušenstvo