ID-20 Hliníkovej Zliatiny Stôl Monitor/Notebook/Laptop Stand Space Bar anti-slip Stôl, Podstavec Nakladanie 12kgs

w10678

Nový produkt

€17.73 €15.25

Plocha Priestoru Bar Monitor, Notebook Stojan Stúpačky zaťaženie 10 kg.

Model Č.: DS-ID-20 Typ: Desktop Space Bar Monitor/ Laptop Stand Stúpačky Materiál: 1,2 mm AL+EKO-drevo+Silikónové. Veľkosť(Cca): 508(dno 56.4 cm) *24*9.1 cm (L X W X H) Zaťaženie: 10 kg. Vysoko kvalitné a stabilné. Farba: 3 farby sú k dispozícii.

1. Všetky prepravné náklady, ktoré ukázal v www.tosanosi.sk nezahŕňa Príplatok za Rozšírenú Oblasť! 2. Pls poradte sa s UPS, FedEx, DHL, TNT, DPEX ect. overte, či vaše mesto (psč) potreby Príplatok za Rozšírenú Oblasť!! 3. Clá a Dane NIE sú zahrnuté v prepravné náklady 4. Nechajte nám svoj adresa kancelárie pre zber zásielok. 5. Klienti z Brazílie pls opustiť svoj CPF číslo v poradí, ako váš colné to potrebujú. 6. Klienti z Čile pls opustiť svoj RUJE číslo v poradí, ako váš colné to potrebujú. 7. Clents z Argentíny pls opustiť svoj CUIT číslo v poradí, ako váš colné to potrebujú.

Doprava služieb (DHL, FedEx, EMS, UPS,TNT,MÝTO ) je až PREDÁVAJÚCEHO,

to znamená, že nebudeme loď položky cez DHL celý čas, ako web ukázal.

Vyberieme rôznych prepravných služieb podľa rôznych určenia.

Všetky informácie sú poskytované v pôvodnom stave bez akejkoľvek záruky a môže byť trochu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

  • Názov Značky: dsupport
  • Aplikácia: Notebook
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: monitor podstavec stojana, tabuľka stolový stojan notebook, monitor podstavec, monitor podporu, notebook podstavec stojana, notebook stojan monitora, držiteľ karty notebooku, pre stojan monitora, priestor bary, duálny stand.

Príslušenstvo