Doprava zadarmo 5 KS SDS MAX&big HEX ramienka 8/10/12/14/16*280mm vplyv vrtákov karbidu Sklopiť kladivo Vrtákov pre murivo práce

w10688

Nový produkt

€32.08 €29.51

Procut popis:

5 ks/sada SDS MAX &big hex ramienka vplyv vrtákov elektrické kladivo, vrták, vplyv vrtáka s tct carbid naklonil hlavu pre váš výber. môžete vybrať potrebné ramienka type podľa vašich vŕtačke.

1) prvý balík 5 ks zahŕňa:

1pc 8*280mm sds max vplyv kladivo vrtákov;

1pc 10*280mm sds max vplyv kladivo vrtákov;

1pc 12*280mm sds max vplyv kladivo vrtákov;

1pc 14*280mm sds max vplyv kladivo vrtákov;

1pc 16*280mm sds max vplyv kladivo vrtákov;

2)druhý balík 5 ks zahŕňa:

1pc 8*280mm veľké hex ramienka vplyv kladivo vrtákov;

1pc 10*280mm veľké hex ramienka vplyv kladivo vrtákov;

1pc 12*280mm veľké hex driek ráz vrtákov;

1pc 14*280mm veľké hex driek ráz vrtákov;

1pc 16*280mm veľké hex driek ráz vrtákov;

Materiál: vrták telo 40Cr hlavu YG8 série zliatiny

Vŕtacie telo tvrdosť: HRC48 52

Ako používať : nainštalované v kole rukoväť rozhranie kladivo na: betón, kameň, tehla orgán vykonáva vŕtacie operácie, je stavba, inštalácia vody a elektriny, domáce dekorácie, moderné DIY potrebné nástroje.

Súvisiace Výrobky:

Produkty zobraziť:

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, sprostredkovanie, poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru . Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12 - mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

 • Číslo Modelu: VD-EH4PC810121416-280
 • Použitie: Muriva, Vŕtanie
 • Aplikácia: pre stenové betónové dlaždice otvorenie
 • Druh: Jadro Vrtáka
 • Položka: TCT SKLOPIŤ VRTÁKOV
 • DIY Dodávky: Obklady
 • Ramienka: SDS MAX/big hex
 • Názov Značky: NoEnName_Null
 • Materiál: Karbid Volfrámu
 • QTY: 5 ks
 • Dĺžka: 280mm
 • Priemer: 8/10/12/14/16 MM*280MM

Štítky: 1 2 hex stopkou vrták, lesa beton kbú, podlepené karbid volfrámu tipy, ako forstner bitov, základná vrtákov, prstencové fréza, vŕtačka forstner, karbidu tip vrtákov kovov, burin kbú, otvor punč ocele.

Recenzie

Steveboy21
2020-10-16
5/5
ok perfect

Príslušenstvo