12 Listov Tiger Balzam Bolesť Striedajúci Patch lekárske Omietky, Teplé Liečení Bolesti, Omietky-RD, Úľavu, Svalové Bolesti 7*10 cm

w10935

Nový produkt

€20.26 €16.21

Poznámka: v Pohode Tiger Balzam Omietky Patch: Vhodné pre všetky typy pleti. Teplé Tiger Balzam Omietky Patch: Pre non-alergickú pleť. Patch veľkosť: 7*10 cm, Pretože výrobcovia nahradiť balenie 12 ks. výrobok balenie bez krabice, 1 balenie = 2 kusy, 6 balíčkov = 12 kusov! Prosím ťa, odpusť mi! To sa vstrebáva do pokožky, ktoré stimulujú krvný obeh, čo pomáha urýchliť proces hojenia. Jeho rýchle prerážajúce činnosti poskytuje rýchlu úľavu a pohodlie pre hodiny. Aktívne Zložky: Gáfor, Mentol, Mentha Olej, Eukalyptový Olej & Capsicum Extrakt Indikácie: Svalová únava, svalová bolesť, stuhnuté ramená, pomliažde, podvrtnutie, bolesti chrbta a artritickej bolesti Smeroch: Čisté a suché oblasti aplikácie. Peel off ochranný film a omietky sa vzťahujú na postihnutú oblasť raz alebo dvakrát denne. Použiť omietky pol hodinu po kúpaní, odstránenie sadry hodinu pred kúpaním. Upozornenie: iba Pre vonkajšie použitie. Nevzťahujú okolo očí, sliznice, rany alebo zapálenú pokožku. Prerušte používanie v prípade podráždenia kože vyvinuté. Tehotné ženy, dojčiace matky a každá osoba, s alergické reakcie (ako vyrážka, začervenanie, svrbenie a erupcie ) na lieky alebo kozmetické by sa mali poradiť s lekárom pred použitím. Deti by mali tento výrobok používať pod dohľadom. Skladovanie: Uchovávajte omietky mimo dosahu detí. Bolesť v chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Uchovávajte nepoužívané omietky v pôvodnom obale. Nevystavujte nevyužité omietky atmosféru pre príliš dlho.

  • Špecifikácia: 2 patch / balík
  • Patch Veľkosť: 7*10 cm
  • Pôvod: TH(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Tigrí balzam omietky
  • Názov Značky: KWD
  • Aplikácia: Telo

Štítky: tigrí balzam červená thajsko originál, masť na bolesti v kĺboch, muži masér tepla, mid menštruačné bolesti, dysmenorea, artritída omietky, eletric svalový stimulátor, alergia nosovej, bolesti krku úľavu, späť balzam.

Recenzie

Liveinthe305
2021-02-05
5/5
does the job

Príslušenstvo