1Pc Ručné Spektroskopu Svetlo Emisnej Spektroskopie Spektrum Fyziky Science Hobby

w10976

Nový produkt

€10.40 €7.39

1Pc Ručné Spektroskopu Svetlo Emisnej Spektroskopie Spektrum Fyziky Science Hobby

100% zbrusu nový a vysoko kvalitné

Niekedy čudujem, ako vieme, zloženie slnko a hviezdy ďaleko vo vesmíre? Odpoveď je spektrometer, úžasné zariadenie, ktoré dokáže analyzovať svetelné spektrum, z akéhokoľvek zdroja svetla. Máte si to v učebniciach, teraz môžete mať v ruke a pozorovať Slnečné spektrum žiarenia sami!

Na spektroskopu je vyrobené z optického skla. Kompozitný prism a priblíženie objektívu sú nainštalované v vertikálne trubice. Podržte spektroskopu trubice, štrbiny, ktorým čelí svetla, paralelný lúč je generovaný zo štrbiny a priblíženie objektívu. Keď paralelný lúč prechádza cez hranol, disperzie spektra možno priamo pozorovať. Ak je zdroj svetla fluorescenčné svetlo, na pozadí spojité spektrum, môžeme vidieť čiary spektra ortuti (tri priamky).

Keď ho používať na slnečné svetlo, pozorovanie, prosím, použite slnko sa odráža svetlo z zrkadlo (nie priamo na tvár slnku).

Tento produkt môže byť použitý pre rôzne svetelné spektrum analýzy. To je high-rozlíšenie, jednoduché a ekonomické produkt za nadšenec, amatérske vedcov, študentov lab a vedy reálnych projektov.

Špecifikácie:

Shell Farba: Modrá

Materiál: plast

Veľkosť: 10x2.4x2cm/3.94x0.94x0.79 palec

Množstvo: 1 Ks

Balenie obsahuje

1*Spektroskopu

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Názov Značky: MiLESEEY
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE

Štítky: merač vzdialenosti sndway, laserový merač sndway, spektrofotometer na, kovové analyzer spektrometer, sndway sw s120, spectroscop, gemolog, laser rangefind, spectromet, loup.

Príslušenstvo