50Pcs OEM Európe Verzia Veľký Otvor Pre iPhone, 8 X Plus XR XS Max Zadný Kryt Batérie Zadné Dvere, Panel Sklo Bývanie Prípade

w1116

Nový produkt

€54.71

Špecifikácia výrobku :

Kvality: Top AAA, 100% testovanie a kontrolu pred odoslaním.

Záruka: 6 mesiacov.

Vhodné pre: Pre Xs Max telefón. Upozornenie: 1. Prosím vyskúšajte produkt PRED inštaláciou produktu do telefónu. Akékoľvek problémy so produktu prosím fell zadarmo sa do kontaktu s nami. 2. NIE sme zodpovední za problémy po inštalácii produktu, Niektorí kupujúci nie sú kvalifikovaní na inštaláciu dielov a vždy break časti sa pri inštalácii. 3. Tak, neodporúčame non-technicial osoba na inštaláciu dielov do telefónu.

Upozornenie:

1. Prosím, prosím, Prosím kontaktujte a hovoriť s nami vopred ak máte akékoľvek problémy s výrobku, budeme sa snažiť vyriešiť problém s vami.

2. Nevítame osoby, ktoré otvorenej priamo, bez hovoriť s nami.

3. Sme veľmi radi, že ste sa doprava v našom sotre. Budeme sa snažiť, aby prodive vysoko kvalitný produkt a dobré po-predajný servis. Užite si nakupovanie tu.

  • Dizajn: BAR
  • Kompatibilné Značky: Apple iPhone
  • Názov Značky: LOVAIN
  • Kompatibilný Model iPhone: IPHONE XS MAX
  • Číslo Modelu: Pre iPhone, 8/8P/X/XR/XSXS MAX

Štítky: 5d crystal, iphon6 zadný panel, iphone se 2020 kovov, iphone 8 bývanie originálne oem, zadný kryt sklo iphone xs max, mosc iphone prípade, späť iphone 8 plus, dom iphone xr, iphone xs max kovové zadné bývanie, 10 ks iphone xs max zadné bývanie.

Recenzie

Virus 17 17
2020-11-10
5/5
very fast
Ershov An1987
2020-12-22
5/5
Alles gut!

Príslušenstvo