30/35/50 Typ Požiaru Pochodeň Vysokej Teplote Chlpov Pálenie Domácnosti Nástroje Skvapalnený Zváranie Plynový Horák Na Oheň Zbraň Horák

w11256

Nový produkt

€13.32 €10.12

Vážení, uvedomte si, že preto, že mnoho zákazníkov si vyžadujú rôzne dĺžky rúr nemáme rúry pre všetky plameňomety v našom obchode. Ak je to potrebné, konzultujte, prosím, s zákaznícky servis.

Oulis LPG pochodeň je vykurovanie a zváranie nástroj, pomocou skvapalnený plyn ako palivo. Môže byť použitý pri vysokej teplote 1300 & deg; s vysoká kvalita, bezpečnosť, pohodlie, bez znečistenia a stabilný výkon.

Rozsah použitia:

Je vhodný pre zváranie kovov, mechanické časti vykurovanie (s ohňom), odlievanie priemyslu (hlina core pečenie), únik opravy strechy (topenia, asfalt), drevo loď údržbu (sušenie), mäso (unhairing), komunikačný kábel údržba, starý náter pečenie lopatu topenia, šperky, drevené výrobky, pečenie, žula povrch je hladký, v zime auto spustenie vykurovania, atď.

použitie metódy:

1. Inšpekcia: pripojte všetky časti striekacej pištole, utiahnite plynového potrubia svorka (alebo utiahnite s železný drôt), pripojenie na skvapalnený plyn konektor, zatvorte striekacia pištoľ prepínač, uvoľnite skvapalnený plyn pružinový ventil, a skontrolujte, či nie je úniku vzduchu v každej časti.

2. Zapaľovanie: mierne uvoľnenie striekacej pištole prepínač, zapáliť priamo na tryske a nastavenie horáka prepínač, aby sa dosiahla požadovaná teplota.

3. V blízkosti: najprv zatvorte ventil na skvapalnený plyn valca, a potom vypnite prepínač po požiari je vypnutý. Žiadny zvyškový plyn je vľavo v rúre. Zavesiť striekacie pištole a plynového potrubia a dať ich na suchom mieste.

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; od svojho založenia spoločnosť bola bojuje v podnikaní pre viac ako desať rokov. V priebehu rokov, s dobrou reputáciou, stanovila pevné a čestný obchodný vzťah s hlavnými hardvér a elektrickú spoločností v Číne. S cieľom uspokojiť požiadavky našich zákazníkov.

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; dlhý čas, kvalita spoločnosti sa prísne dodržiaval národné požiadavky a výrobných noriem, a výrobky prešli & amp; CCC & amp; povinná registrácia a iné relatívne registrácii. Kvôli jeho spoľahlivé a kvalitné, úprimný a dôveryhodný, jej výrobky sa predávajú aj celej krajiny.

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; hlavné produkty: tlakový redukčný ventil nástroj, zváranie a rezanie torch, torch series; vysoká, stredná a nízka tlaková hadica series; zdvíhacie nástroje, zdvíhacie pás series; kábel, zváracie kliešte, bezpečnosti práce prístroje; striekacie pištole, mazací olej, nástroje série.

Kontaktná osoba: správca Peng

Pevná linka:

Mobil: 15753913066

Adresa: Hedong Hardvéru Priemyselná Zóna, Linyi City

Stránka: https://linyixinlijidian.1688.com

  • Druh: Nástroj Ruka Časti
  • Použitie: Komerčné Výroba
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: zhao398
  • Materiál: Legovanej Ocele

Štítky: drevo horák časti, zbraň pre dieťa, turistický plynový horák, butan plynový horák, ružová krátke šortky, krb denník, merač teploty, butan horák, bz pre fire show, horák vysokej teplote.

Príslušenstvo