2.5x3M Kulisu na Pozadí Stoja Rám Systém Podpory Mušelínu Zelená Obrazovka S OXford Taška Pre Fotografovanie Foto Studio Video

w11352

Nový produkt

€125.59 €82.89

Popis

V tejto súvislosti stojí, je schopný urobiť čokoľvek, čo iné pozadia rámu môžete urobiť. Pozadia rámu môžete nastaviť od 197.5x104.5 cm na 340x270cm(Šírka x Výška) Brvna a stojan pól použitie bezproblémové pripojenie dizajn, to je viac stabilný a robustný. Použitie rotačných pevný dizajn,je teleskopická a nastaviteľné,môžete nastaviť do akejkoľvek výšky a šírky. Medzi dve priečky s drážkou pre dizajn,aby brvna nie shake vôbec. Horné a dolné dvojité priečky dizajn, zvýšená stabilita používania,môže niesť ťažší vec. A to môže zavesiť pozadie lepšie,aby pozadie viac hladké,vhodnejšie pre fotografovanie. Jeden typ dizajn spodnej časti,môže uložiť využitý priestor,oblek pre ďalšie scény. Jednoduchá inštalácia a rozoberať,len 5 mintue,bulid fotografického pozadia rámu. Oxford prepravný Vak:môžete dať pozadia rámu do taška,ľahko sa prenáša. Štyri Jar Klipy:Ľahká a pevná,nie spadnúť, Keď ju použijete. Maximálna nosnosť:tento podkladový rám môže niesť viac ako 10 kg výrobku. Použitie pre Fotografovanie studio streľba, obchod zobraziť na displeji,mikrofilm výroby.

Obsah Balenia

4 x Brvna 2 x Stojan Pól 2 x Stojan Základne 2 x Vrecia 1 x puzdro

 • farba: čierna
 • Materiál: Hliníkové Zliatiny
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Druh: Foto Pozadie Pozadie systém Podpory Rám fotografické
 • Svetlo tirpod stojan: Teleskopická
 • Názov Značky: SH
 • Package: Áno
 • Funkcia: Stabilné, Robustné A Odolné
 • Štýl: scénické
 • Použitie pre: Stretnutie, party, cestovanie,svadby,zelený displej,greenscreen
 • brvna: Nastaviteľné
 • Číslo Modelu: SH-BJJ-2734

Štítky: dekor veľkonočné, sklenené vázy, 3 veľkonočné dekorácie, pre domáce, artifici kvet, disney princess, na pozadí zelenej obrazovke, plagát na stenu, zomrie záclony, záves pre live priestor.

Recenzie

Almohands Doha
2020-11-17
5/5
good seller. thanks
Fedorr2010
2020-09-02
5/5
Discription is very accurate, very fast delivery. Very Happy overall.
Jaredandresen
2020-10-14
5/5
Wow!!! I received the order in 4 days and I am very happy! The quality is amazing and it is a very good value for the price. Very easy to work with and the metal is solid!! Will definitely order more from this seller!
Badlands299
2020-10-16
1/5
I do not recommend this store. This shady store operates in a very strange and unconventional way. First of all, they did not respond to my order for over two weeks. And then they told me to contact a stranger in a different country to have him send me a product. What kind of store delivery service is this? I do not want to contact a stranger. Besides, how do I trust this person. I suspect the store is trying to have a person returning a product to send to me instead of returning to the store. This makes both of us very unhappy. The store also avoided my request to cancel the order many times and try to delay over a month. The store should not operate in this way. No one deserves this type of store abuse.

Príslušenstvo