Náhradné Batérie G3HTA038H Pre Microsoft Surface Pro 5 Pro5 Pro 6 Pro6 DYNM02 Nabíjateľná Batéria 5940mAh Bezplatné Nástroje S

w1154

Nový produkt

€27.75 €24.98

Tento produkt je zabezpečené, že je zakúpený z výrobcovia mobilných telefónov príslušenstvo predajných kanálov , úplne 100% pravý originál.

Typ batérie: G3HTA038H kapacita Batérie: 5940mAh Napätie limit: 3.8 DVC Kompatibilné s: Pre Microsoft Surface Pro 5 Pro5 DYNM02 Pro 6 Pro6 Batérie Krajina Pôvodu: Čína Balenie špecifikácia: Bulk Dôležité: Nové Lítium-Iónové batérie musia byť PLNE NABIŤ a ÚPLNE VYBIŤ 2 až 3-krát, kým budú PLNE KLIMATIZOVANÉ. Prosím, pamätajte, že nový Lítium-Iónová batéria je plný výkon a dlhú životnosť sa dá dosiahnuť len po 2 až 3 úplných cykloch nabitia a vybitia. Po prejdete cez 2 na 3 bicykle, budete nikdy musieť stav, batériu znova!

Všetky hovoru a pohotovostného režimu časy sú orientačné, v závislosti od dopravcu nastavenia siete, intenzity signálu, a vybraté funkcie. Doby hovoru a Pohotovostného režimu bude nižšia v Analógový režim, ako je uvedené vyššie.

Nezabudnite, prosím: potrebujete profesionálnu technológiu zmeniť vstavanú batériu telefónu. Odporúčame vám, aby ste ísť do mobilného telefónu servisu nainštalovať.

Keď si kúpite položky, Ak sa stane niečo nezvyčajné: ste nedostali výrobky, alebo nezodpovedá popisu, alebo z iných dôvodov nie ste spokojní. Nenechávajte komentáre neutrálne (alebo negatívny), alebo otvoriť spor ľahko, neváhajte a napíšte dostať do kontaktu so mnou. Budeme sa snažiť, služby vyriešiť váš problém. Myslím si, že dobrá komunikácia môže vyriešiť všetko. Opäť, veľmi pekne vám ďakujem.

Budeme loď vašej položiek čo najskôr po vykonaní platby. Ako všetci vieme, pretože batérie sú nebezpečný tovar, dodacia lehota čistej batérie bude dlhšie, ako normálne. Ak máte akékoľvek otázky v tranzite, kontaktujte náš služby zákazníkom kedykoľvek. Ak ste nedostali balík na dlhú dobu, to neznamená, že ste ho stratili. Môžete dosiahli miestnej pošte alebo vašej schránky. Čas príchodu je zvyčajne 30 až 50 dní. Ďakujeme

  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
  • Názov Značky: agaring
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácie Kvality: ce
  • Kapacita batérie(mAh): Vyššie 5000mAh
  • Číslo Modelu: G3HTA038H

Štítky: acer swift 1 batéria, povrch 6 batérie, batéria knihy, surfac pro batéria, batérie microsoft surface 3, microsoft surface knihy 1703, 12 v batéria, 37 batérie, pre microsoft surface, batérie microsoft surface.

Príslušenstvo