JIAOBI 5 v 1 Origináli Pehaveniu Krém na Bielenie Hydratačná Sada Veľkoobchod Hot Predaj

w135647

Nový produkt

€27.27 €19.09

[xlmodel]-[produkty]-[52999]

[xlmodel]-[produkty]-[52999]

[xlmodel]-[custom]-[53000]

JIAOBI 5 v 1 Origináli Pehaveniu Krém na Bielenie Hydratačná Sada Veľkoobchod Hot Predaj

Popis:

Typ:Tváre Krém

Množstvo:5 ks/Sada

Pohlavie:Žena

Použitie:Tvár

Bieliace Sérum

Čistý:30ml

Hlavné funkcie: Tento produkt obsahuje super hydratačný vzorec a hlboko, že preniká podstatu. To môže rozjasní vašu pokožku a opraviť malátnosť a nerovnomerné textúry.

Spôsob užívania: bieliace sérum môže byť použitý po čistení, mať potrebné množstvo tohto produktu na tvár, jemne masírujte, kým sa úplne vstrebáva.

Denný Krém

Čistý:20 g

Hlavné zložky: kyselina hyaluronová, VC, VB3, sladkého drievka flavonoidy, strojov podstate MBH faktor, atď..

Hlavné funkcie: využívanie pokročilých inžinierstvo, technológie, v kombinácii s rastlinnými výťažkami MBH faktorom pre pigmentácia, tupá žltej kože, s podporou nových nahrádza staré. rozklad, odsoľovanie pigmentu, na bielenie pokožky a poskytujú dostatočný vlhkosti a živín, aby sa pleť ponuky a biely, bohatý lesk.

Spôsob užívania: ráno po vyčistení pleti, mať potrebné množstvo tohto produktu na tvár, jemne masírujte, kým sa úplne vstrebáva.

Nočný Krém

Čistý:20 g

Hlavné zložky: kyselina stearová glycerid, Adlay, žerucha, starší, harmanček, vitamín A, D, E, aloe, enzým.

Hlavné funkcie: Tento produkt obsahuje vysoko proteínové zložky, prírodný rastlinný extrakt (YoYuimin) v kombinácii s vitamínom A, D, E, hydratačný faktor, aktívna regenerácia faktor, má dobré hlboko zakorenené aktivácia vlákna membrány pre transport a vylučovanie melanínu kapacita enhanced rýchlo rozpustí, je jedným z najnovšie pehy, tmavé škvrny, rôznych spotov a rýchlo dosiahnuť zubov špičkových výrobkov. Druhý obsahuje anti-poburujúce hormónov, antibiotík, so stredne citlivé podráždenie pokožky a zmiernenie pomerne rýchlo kože, začervenanie, svrbenie, červená bolesť, aby sa koža na dosiahnutie pohodlie a silné.

Spôsob užívania: ráno po vyčistení pleti, mať potrebné množstvo tohto produktu na tvár, jemne masírujte, kým sa úplne vstrebáva.

Bielenie Make-Up Base Krém

Čistý:20 g

Hlavné zložky: lanolínu, bielenie faktor, arbutin a arnika, hamamelis, rose, ginkgo prvok, vitamín E.

Hlavné funkcie: Tento výrobok obsahuje prírodné bielenie faktor (BEARBERRY) a rafinácie rôznych bylín s výživy hormóny, antibiotiká, anti-poburujúce enzýmy multivitamín formulované s manželskou zubov faktor, má tvorili priame rozklad odstránenie škvrny, pehy, škvrny a bakteriálne infekcie a vyrážky, a latentné infiltrácia hĺbka podkožného tkaniva liečbu akné a rozkladajú melanínu úplne bieliaci účinok. Iný výrobok obsahuje opaľovací krém faktor, môže odolať škodlivým slnečným ultrafialovým UVA a UVB, takže pokožka je viac biele, zdravé!

Použitie: Po facial cleansing vo večerných hodinách, sa vzťahujú príslušné množstvo tohto produktu na tvár, jemne masírujte, kým sa úplne vstrebáva.

Pehaveniu Čistič Zubov

Čistý:100g

Hlavné zloženie: aminokyselinové povrchovo aktívna látka, CYI100, cytokínov, rastlinné extrakty, VE a iných zložiek.

Hlavné účinnosti: jemne odstrániť kožné nečistoty, maz film nie je zničené, prírodný hydratačný faktor môže udržanie a zlepšenie pleti vlhkosť, rozkladu a fade melanínu, podporovať metabolizmus, aby sa koža priesvitné nudné, žltá, biela a krásne.

Použitie:

použiť správne množstvo na dlaň, pridať vodu na rub a vmasírujte na tvár, masáž pre 2 minúty, potom opláchnite čistou vodou

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[53001]

  • Číslo Certifikátu: 6940516718010
  • Číslo Modelu: Plná Veľkosť
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Druh: Súbor
  • Zložka: /
  • Pohlavie: Žena
  • Použitie: Tvár
  • NET WT: 30ml+20 g+20 g+20 g+100 g
  • Množstvo: 5 Ks / sada
  • Počet Kusov: Combo

Štítky: zadarmo krém, melanín pokožky, zábava pečiatka, antipruritic krém, blackhead vrah, história whoo, crystal ruženec, chloasma krém, inisfree maska, posteľ massag.

Príslušenstvo