Xiao Mijia Šikovný Vysávač H11 Triedy HEPA Filtračný Papier Dve Balenia pre Mijia Vreckový Vysávač Účinne Blokovať Prachu

w159793

Nový produkt

€19.29 €13.50

Xiao Mijia Šikovný Vysávač H11 Triedy HEPA Filtračný Papier Dve Balenia pre Mijia Vreckový Vysávač Účinne Blokovať Prachu

Zaujímavosti

1. H11 HEP filtračný papier / Účinne blokovať prachu / Čistenie výfukových plynov.

2. Filter efektívnosti > 99,5% - nú* efektívne filtrovanie jemných častíc.

3. Skladacia konštrukcia znižuje odpor vetra a filter viac hladko.

4. Odnímateľný, umývateľný, ekonomické spotrebný materiál.

5. HEPA účinný filtračný prvok podpory umývanie a nie namáčanie.

Obrázky Popis

Filtračný papier pre Mijia vysávač HEPA(dve balenia) H11 HEP filtračný papier / Účinne blokovať prachu / Čistý výfukového Filtra efektívnosti > 99,5% - nú* efektívne filtrovanie jemných častíc Na HEPA z eficient filter prvok nastaví posledný prejsť na filtrovanie, efektívne filtrovanie vlasy, prach, peľ, atď. Filter element má ftration účinnosť viac ako 99,5% - nú pre malé prachové častice 0,3-10um. H úrovni 11 HEPA filtračný papier na zabezpečenie výfukových čisté H Grade11 HEPA filtračný papier, účinne zachytáva prach a častice, zabraňuje jemný prach a vyhýba sa sekundárneho znečistenia. Skladacia konštrukcia znižuje odpor vetra a filter viac hladko filter materiál prijíma skladacie usporiadanie, ktoré je vyrobené z mechanické skladanie na formu, účinne znížiť odolnosť proti vetru, nech prúdenie vzduchu rýchlo, a aby fter viac hladké. Odnímateľný, umývateľný, ekonomické spotrebný materiál účinný HEPA filter prvok podpory umývanie a nie namáčanie. Prosím, osušte ho úplne pred inštaláciou a použitím. Odporúča sa nahradiť filter element raz za 3 mesiace. Filter element čistenie postup Krok 1:odskrutkujte prachu pohár, aby to odlúčení od trupu Krok 2:podržte rukoväť a aby sa filter montáž Krok 3:otočiť a samostatné čisté ocele filter obrazovky a HEPA filter element Krok 4:HEPA filter element, opláchnuť čistou vodou a naďalej používa po zaschnutí úplne. Adaptívny model: Mijia vysávač

Podmienky Služby

Prečo mojej objednávky, logistika informácie neboli aktualizované

Pretože to je medzinárodná doprava, logistika a doprava niekedy pomaly, alebo logistické informácie nie sú aktualizované v čase.

1.10 dní logistické informácie nie sú aktualizované, je normálne, prosím, trpezlivo čakať.

2. Ak logistické informácie nie sú aktualizované viac ako 10 dní, prosím, kontaktujte ma, pomôžeme vám pozrieť sa na to.

Po Predaj

1. Prosím, otvorte zásielku v post dôstojníka prítomnosti, ak pozemok poškodené alebo prázdne(ukradnuté), spýtajte sa, prosím, pošta poskytovať úradný dokument a aby v súlade priamo na mieste.

2. Ak nie sú žiadne problémy produktov, prosím, kontaktujte nás do 3 dní.

Všetky retuned položky, musí byť uvedená v pôvodnom balení, a autentické sledovacie číslo zásielky, je nutné. Prosím konkrétny dôvod(skúste poskytnúť videá a obrázky) pre návrat a vaše www.tosanosi.sk číslo objednávky.

O Spätnú Väzbu

Sme zreteľom cusotmers ako naši priatelia. Dúfame, že sa vám môže obchod od nás viac šťastia a menej starostí. Prosím, nezabudnite na nás nechať 5-Hviezdičkový spätnú väzbu. Potom kontaktujte náš služby zákazníkom ak chcete získať prekvapenie darček.

Prosím, nenechávajte škodlivý zlé recenzie, bude bez akejkoľvek komunikácie.

Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás, budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť váš problém!

 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Typ Filtra: HEPA
 • Funkcie: Slot
 • Funkcia: -
 • veľkosť produktu: 35 * 50 * 50 mm
 • Výkon (W): -
 • Hmotnosť Výrobku: 10.8 g * 2
 • Názov Značky: Xiao
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • Číslo Modelu: Šikovný vysávač HEPA
 • Napätie (V): -

Štítky: ilif, podpora roborock h6, xiao mi mijia vreckový vysávač, baby nose bulík, mi robot, mini vysávač, bezdrôtový, xioami band 3, recambii xiao vákuum, mijia xiao, 360 s5 vysávač.

Príslušenstvo