Elektronické Elektrické Píšťalka Rozhodcu Tóny Elektronickej Whistle Vonkajšie Prežitie Futbal, Basketbal Hra Cheerleading Whistle

w19

Nový produkt

€10.71 €7.72

Parametre:

Kategória: whistle

Platné scény: beh, fitness zariadenia, futbal, ping-pongball, bedminton, tenis, outdoorové športy, iné loptové hry, plávanie.

Materiál: ostatné, veľkosť: cca 137 cm / 53.94 v

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ vášho Lodné address4. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.5. Ak ste nedostali vašu zásielku do 60 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!6. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie.

1 mesiacov Výrobca je obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). 2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.

  • Číslo Modelu: -

Štítky: futbal titán whistle, zámok napájanie, profesionálne whistle, rozhodcovia futbal, loď pary, prípade tempo, futbalový rozhodca, hliníkové núdzovým pískat, rozhodca futbal muž, brad nailer.

Príslušenstvo