312 Ks Sviečka Uskutočňovanie Dodávok, Sviečka Knot Nálepky Knôt Sviečky,Sviečky Knot teleskopické centrovacie Zariadenie pre Sviečka Tvorby a urob si sám

w280

Nový produkt

€9.96 €6.67

Udržať vaše knôty na mieste v horúci vosk.kvalitné a trvanlivé.

Prírodné Sviečky Knot: Vyrobené z prírodnej 100% bavlny vlákna,obsahuje žiadne olovo, zinok alebo iných kovov; ťažký dym,prírodné a ekologické.

Jednoduché Použitie: Miesto nálepky na spodnej časti knôtu a dodržiavať svoj knôt na dno pohára.Dajte ju na dve hodiny a potom nalejte vosk vody (teplota vosk vody by nemala presiahnuť 212℉).

Upozornenie: Prosím, buďte opatrní s dávok farbivá a vône, zatiaľ čo vaše sviečky,nadmerné dávky môžu mať vplyv na účinnosť spaľovania, čo spôsobuje dym a znižuje schopnosť vášho sviečky na pobyt lit.

veľkosť:9 cm, 15 cm ,20 cm

Materiál:Bavlna + kov

farba:biela

Obsah Balenia:

150 * Sviečkové Knôty

160 * Sviečkové Knôty Nálepky

2 * Sviečka Knot Teleskopické Centrovacie Zariadenie

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • type1: sviečka uskutočňovanie dodávok
  • Type2: Sviečka Knot Nálepky Knôt Sviečky
  • Type3: ,Sviečka Knot Teleskopické Centrovacie Zariadenie

Štítky: ľahšie sviečka ľahšie, sviečka pre jar, candl držiteľ, snuffer, sviečkové knôty veľká, eroma sviečka pohárov, klinec prenos, candl knot, narodeniny candel, candl vosk.

Recenzie

Andrey Navigator
2021-01-14
5/5
Fast shipping! Very good :)

Príslušenstvo