1.25 Palcový (31.7 mm) SWA 58 Stupeň Planetárny Burgess TMB 2,5 mm 3,2 mm 4 mm 4.5 mm 5 mm 6 mm Ďalekohľad Planéty Pozorovanie Okulára

w292

Nový produkt

€32.46

Detail: Určené pre TMB, určený pre planetárny pozorovanie Veľkosť: 1.25 palcov Ohnisková vzdialenosť: 2,5 mm 3,2 mm 4 mm 4.5 mm 5 mm 6 mm (Voliteľné) zorné Pole: 58 stupňov Počet optické šošovky: 6 Rastúcich mimo: 12 mm Zahŕňa predné a zadné protiprachový kryt a gumené oko opravný Balík: 1x Okulára dodacia lehota Tipy:

Všetky package zaslané E-paket alebo POSTNL doporučene loď metóda. s sledovacie číslo môže nasledovať package statu. to je bezpečnosť bezpečné nákladné. Dodacia lehota je cca 15--45 dní. Ako dôsledok rôznych krajín politiky a poveternostných a iných dôvodov. odoslané na rôzne krajiny ,dodacia lehota bude iný. Má nejaké otázky. prosím, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom ali správy. ďakujeme!

Spätná väzba:

Nechajte záporná spätná väzba sa nemôže vyriešiť problém. Existuje mnoho, viac pozitívne spôsoby, ako fáza o dobrú komunikáciu Prosím, odoslaná správa sa k nám cez www.tosanosi.sk. budeme sa snažiť nás najlepšie vyriešiť váš problém. ďakujeme!

O Daní:

Budeme sa snažiť v našich silách, aby službu. Pretože vlastné pravidlá sa líšia v každej krajine, clá a spotrebné dane nie sú naša zodpovednosť a sme nie je kvalifikovaný, aby odpovedal na otázky na túto tému. Prosím, výskumu vašej krajine tarify a dovoz spotrebných daní pred nákupom..

  • Výstupné napätie: ŽIADNE
  • Použitie: Prepínanie
  • Pripojenie: Plochu
  • Typ Výstupu: ŽIADNE

Štítky: citroen panel, 5mm okulára, okulára planetárny, 2020 swa, blackbeard jeden kus, celestron zoom okuláre, príslušenstvo kórea astro, snímač prepínač npn č., mozaika hračka, celestron telescop.

Príslušenstvo