Zliatina hliníka Notebook Stojan Monitora Veľkú Zvyšovať Stojan Univerzálna Klávesnica Skladovanie PC Stojan Kovový Štítok Zdvíhacie Notebook Stojan

w307

Nový produkt

€50.25 €35.18

Detail Intruduction: notebook stojan monitora je vyrobené z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny. Silný, stabilný a trvanlivý. Desktop, notebook stojan je navrhnutý pre prácu s Macy, imac, MacBooks, prenosných a all-in-one počítače, tlačiarne a ďalších zariadení. Tam sú 4 protišmykové silikónové podložky na každej strane pod držiaka, ktorá sa dá účinne predchádzať medzera od posuvné, čím zabezpečuje bezpečnosť displeja. Stojan monitora môže zvýšiť monitor (5 cm vysoká) s cieľom poskytnúť maximálny komfort a znížiť záťaž na oči a krk. Udržiavať správne držanie tela, aby váš počítač pracovať jednoduchšie. Stojan monitora môžete vytvoriť ďalšie pracovné priestory na usporiadanie nabíjacej stanice, kancelárske potreby, klávesnice, USB rozbočovače, počítačové myši, atď. Pomôcť vyriešiť vaše formou zámeny problém. Špecifikácia: Materiál: Hliníková zliatina. Veľkosť: 490 * 215 * 50mm Farba: zobraziť ako obrázok. Poznámka; Vzhľadom k rozdielu v osvetlení a nastavenia obrazovky, farbu táto položka sa môže mierne líšiť od obrázka. Vzhľadom na rôzne manuálne metódy merania, nechajte mierne rôznych veľkostiach. Package Zahrnuté: 1 * Notebook stojan monitora. Zaujímavosti A Funkcie: Maximalizácia pracovného priestoru: Zvýšte počítačové monitory alebo notebooky na zlepšenie vetrania a vytvoriť ďalšie pracovné priestory na usporiadanie tablety, notebooky, dobíjacích staníc, inteligentných telefónov, kancelárske potreby, klávesnice, USB rozbočovače, počítačové myši, atď. Zvýšená o 5 cm: kovové zvislého potrubia tohto monitora je oveľa vyššia, ako zvislého potrubia, tradičné stolovému stojanu. To môže zvýšiť správne držanie tela s prevýšením uhol 5 cm alebo viac, zodpovedajúce vašim pohľadom výška, pomôže vám znížiť tlak na krk a oči, a Aby stanicu viac user-friendly Non-slip silicone pad: spodnej časti univerzálna klávesnica úložný stojan je navrhnutý s non-slip silikónové podložky poskytujú extra stabilita Materiál: kovové časti displeja je vyrobený z pevnej hliníkovej zliatiny, a pevná konštrukcia môže zvýšiť jeho odolnosť Kompatibilita: Monitor zvyšovať držiak je kompatibilný s MacBook, Mac iMac, prenosné počítače, all-in-one počítače, tlačiarne a ďalších zariadení.

  • farba: čierna strieborná
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: SE-S008
  • Veľkosť: 400 * 210 * 50mm
  • Materiál: Hliníkové Zliatiny

Štítky: stojan vesa, drevo počítač, monitor stojan, ohlávka monitor, klapky toyota, d800, monitor, stojan základne monitor, programovateľné klávesnice doska, podpora pre klávesnicu, stojan monitora drevené.

Príslušenstvo