MSM8909 4VV Originálne Mobilné Telefónne Opravy Dielov

w635

Nový produkt

€7.47

Nákupné tipy

1. Ak IC, že si kúpite má príponu žiadosť, keď ste na mieste, poradí, musíte poznámka prípona žiadosť na objednávku. V prípade, že nebola prípona poznámkou, budeme loď tovaru náhodne 2. Ponúkame na predaj výrobku pre mobilný telefón opravy účel, O technických problémov produktov, prosím, potrebný personál údržby vyriešiť sami 3. Zaručujeme, že všetky IC produkty predávané sú skutočné bez problémy s kvalitou. Ale technológiu zvárania je iný, tak to nemôže zaručiť, že v rovnakej kvalite čip môže byť použitý na každý personál údržby. Potvrďte prosím, pred nákupom

O nás

Sme profesionálny Mobilný telefón čip one-stop predaj,trváme na tom, na čo najlepšiu kvalitu a najlepšie služby,tešíme sa na dlhodobé stabilné a priateľskú spoluprácu s vami! E-mail: [email protected] WhatsApp: +86-18621851681 Messenger: +86-18621851681 Skype: live:zhangjie_14 Wechat: JZ95283511

Balenie a Dodávky

Všetci sme testovali OK pred dodaním

Platby

Pri nákupe na www.tosanosi.sk, vaše platby sú chránené Escrow. Sledovať vaše objednávky v akejkoľvek fáze dodania online a cítiť v bezpečí, že platba bude uvoľnená len dodávateľovi po potvrdení prijatia vašej objednávky. S Escrow, detailov o vašej kreditnej karte sú nikdy vystavená.

Záruka

•Záruka 6 mesiacov. Kúpiť s dôverou! • Ak je položka je chybné v 3 mesiace, zašleme vám na výmenu bez extra nabíjačku, alebo ponúknuť vrátenie peňazí po prijatí chybné položky. • Ak je položka je chybný, po 3 mesiacoch, stále sa môžete poslať späť k nám. My vám pošleme novú po obdržaní chybné položky. Ale budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok.

Spätná väzba

•Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. • Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu, budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

Kontaktujte nás:

Staráme sa o našich vážených kupujúci, ak máte nejaké otázky, náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilné Značky: Apple iphone
  • Číslo Modelu: MSM8909 4VV Originál

Štítky: homtom s7 telefón, honar telefón, telefón u, zdokonaľovať telefón, doopro p2 pro, lenovo z6pro, česť x, prípade lenovo z6, meizo, fotoaparát skla pre česť 7a.

Príslušenstvo