HISEED užívateľsky Prívetivé elektrické záhradnícke nožnice Lítiová Batéria Akumulátorové Nožnice na Rezanie Pruner

w752

Nový produkt

€139.32 €135.14

HD Elektrické akumulátorové pruner (MIESTNY displej bezdrôtový pruner

Iný model, prosím, vybrať správny model na objednávku

Milí priatelia, prosím, prečítajte si ma pred nákupu

Dovozných ciel a daní sú kupujúceho, zodpovednosť, naša cena nezahŕňa všetky vlastné dane. Ak zásielku získať prísne kontrolovaná vlastné. Stále budete musieť zaplatiť daň jasné vlastné. Nebudeme mať colné poplatky. Náklady na vrátenie bude na zákazníka z dôvodu odmietnuť colné odbavenie.

* Ak máte akýkoĺvek problém s výrobkom, dodávky, služby, neváhajte a kontaktujte nás, my vám odpoveď v prvom a snažiť pomôcť vám ho vyriešiť. Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, alebo otvorenej bez komunikácie

* Uistite sa, že ste na otvorenie zásielky a kontrola položky pred podpisom na balík, otvorte pozemok v post dôstojníka prítomnosti, Ak pozemok poškodené alebo prázdne (ukradnuté), spýtajte sa, prosím, pošta poskytovať úradný dokument, a to najmä nárok žiadosť papier. snímanie fotografií / rozbaliť video a obráťte sa na nás po prvé, budeme odozvy v čase.

* Ak sa cítite spokojní s produktom, prosím, láskavo nám 5 star spätnú väzbu, povzbudenie je našou motiváciou.

  • Zdroj Napájania: Batérie
  • Čepeľ Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Rezná Dĺžka: 25-30 mm
  • Číslo Modelu: HF25
  • Názov Značky: AHOJ OSIVA
  • Menovité Napätie: 16.8 V

Štítky: duranta prerezávanie, drone postrekovačom, hise, l elektrický záhradnícke nožnice, elektrické pruner šmykovej, mohamed šélachom, kovové nožnice elektrické, estigeras elektrické záhradnícke nožnice, záhradnícke nožnice kamicace batérie, nákova kováč.

Príslušenstvo